Kava

Maikellukese Päevad 2017: Happy end!

Maikellukese Päevad saavad 10-aastaseks. Kuna Laululava ja Linnahall vajavad remonti, üürime bussi ja sôidame kuhu tahame. Bussi peale saab tulla Linnahalli Statoili tagant laupäeval, 27. mail kell 17.00. Ôhtul kl 21 Von Krahli Baaris ainult parimad bändid.
TULGE PEALE!

Ajakava ja toimumiskohad

17:00 BUSS Linnahalli Statoili taga; performatiivne väljasõit Tallinna hämaraladele.
Tee peal on võimalus kohtuda tuntud kantrimuusiku Paul Cole’i ja kitarrigeeniuse Tarvo Kaspar Toomega. Tulemused on ettearvamatud. Rao Heidmetsa multikas “Skin Free!” on kihutamiskindlalt bussiaknale installeeritud ning aja saab maha vôtta Jüri Reinberg-Shestakovi “Varjuobservatooriumis”. Üldse pole välistatud üllatused. Rühmitus Nagu naine oleks kodus (Liina Keevallik, Mari-Liis Roos, Maria Hansar & Katrin Essenson) hüppab seekord üle oma varju, teie silme all. Ühtlasi teeb endast dokfilmi.
Bussipilet 2 EUR, sularahas kohapeal.

Tagasi Balti jaama
jõutakse umbes täpselt kl 20:15 ning
kl 20:30 toimub Silja Saarepuu ja Villu Plink installatsiooni avamine ja sulgemine, peale mida väike üllatus performance “Pikad juhtmed” kahelt üllatusesinejalt ja see kõik juhtub Mülleri ehk Pika jala väravatornis!
Tasuta.

Õhtu jätkub kl 21 Von Krahli Baaris.
21:00 kontsertprogramm:

ESTONIAN BAD DREAM BIG BAND “Uus Teos”
ImproTest Records presents – ROOMET JAKAPI – MART SOO albumi “ÄRKVELSILM” esitluskontsert
PHLOX uue albumi “Keri” esitluskontsert; kooseisus Kristo Roots (kitarr), Pearu Hellenurm (klahvpillid), Raivo Prooso (basskitarr), Kalle Klein (saksofon), Madis Zilmer (trummid) + pidupäeva puhul ühinevad külalistena Liis Lutsoja (viiul) ja Roomet Jakapi (vokaal)

ZAHIR kontsert
ja muu tegevus.

Kontsertprogrammi pilet Von Krahli Baaris 8 EUR, sularahas kohapeal.

Korraldab Kirbutsirkus, toetab Eesti Kultuurkapital, täname: EAÜ

Comments are closed.